Ceník služeb KTKnet

KTKoptic – NEJLEPŠÍ POMĚR KVALITY A CENY
V KOPŘIVNICI!!!

Nesdílená rychlost 300 Mb/s na každé přípojce
za 390 Kč/měs. před balíčkovou slevou.

k původní službě KTKnet (připojení k internetu prostřednictvím kabelového modemu).

Připojovací programy
Program Měsíční poplatek Přenosové rychlosti stahování / odesílání Agregace Slevové balíčky
V1 390 Kč 10 / 2 Mb/s ne Sleva 100 Kč při objednávce RN nebo HBO
V3 690 Kč 15 / 3 Mb/s ne Jako bonus RN nebo HBO za 1 Kč!
V4 990 Kč 20 / 4 Mb/s ne Jako bonus RN nebo HBO za 1 Kč!
V5 995 Kč 15 / 3 Mb/s
10 / 2 Mb/s
ne Jako bonus RN nebo HBO za 1 Kč!

Připojovací programy jsou nesdílené linky. Uvedená rychlost je vyhrazena pouze pro Vaše připojení a nemají datová omezení (FUP).
Pokud není ve smlouvě dohodnuto jinak, je pro službu KTKnet úroveň kvality služby: Standard
Informace k vlastnostem služby KTKnet jako je běžná přenosová rychlost, minimální přenosová rychlost a další provozně technické parametry najdete na www.ktk.cz/verejne-dokumenty/ceny-vlastnosti-sluzby-ktknet.

Základní poplatky
Aktivační poplatek při uzavření smlouvy na 18 měsíců 1 Kč
Aktivační poplatek při uzavření smlouvy na 12 měsíců 390 Kč
Aktivační poplatek při uzavření smlouvy na dobu neurčitou 590 Kč
Cena modemu pro Uživatele služby KTKnet (repasovaný) 20 Kč
Opětovný aktivační poplatek (po dočasném odpojení) 150 Kč
Změna měsíčního programu z levnějšího na dražší 0 Kč
Změna měsíčního programu z dražšího na levnější 100 Kč
Statická veřejná IP adresa (na požádání) 75 Kč/měsíc
Poplatek za zřízení nové přípojky www.ktk.cz/cenik
Další ceny týkající se naších služeb najdete v kompletním ceníku služeb na stránce www.ktk.cz/verejne-dokumenty/kompletni-cenik.
Základní informace
Cenový příklad: Pokud uzavřete smlouvu na 18 měsíců a zakoupíte si modem, zaplatíte celkem za připojení do sítě KTKnet a do internetu jednorázově 21 Kč. Od následujícího měsíce budete platit každý měsíc dle zvoleného programu (např. 390 Kč).  V případě, že využíváte další služby od naší společnosti využijte možnosti slev více na stránce www.ktk.cz/slevove-balicky.
Programy V1 až V5 jsou určeny pro práci na internetu, kdy vyžadujete připojení se stabilní rychlostí, bez ztráty paketů a nízkou odezvou. Programy jsou vhodné na sledování videa, hraní her, telefonování a všechny činnosti na internetu jak pro firemní zákazniky tak domácnosti. Zákazník má k dispozici konektivitu (přenosovou rychlost) uvedenou u jednotlivých programů. Uvedená rychlost může být mimo síť KTKnet ovlivněna různými faktory, které KTK nemá možnost ovlivnit: vytížení serverů na které se připojujete, zatížení páteřních tras internetu, kvalita serverů na kterých jsou www stránky umístěny atd. Tyto programy nemají agregaci.
Program V5 je určen pro podnikatele, kteří chtějí mít připojena dvě místa v rámci sítě KTKnet (dvě pobočky firmy, firma+byt). Uživatel si zakoupí dva modemy a na každém jsou samostatné parametry komunikace. Na každém místě 1PC (1 samostatná IP adresa). Platby se účtují se na adresu udanou podnikatelem.
Pro hlášení poruch, snížení kvality služby nebo reklamaci služby použijte kontaktní informace na stránce www.ktk.cz/kontakt