Menu

Ceník služeb KTKnet

Mimo připojení prostřednictvím kabelové televize nabízí naše firma i připojení prostřednictvím optické metropolitní sítě KTKoptic. Nahlédněte do seznamu lokalit, kde již teď můžete využít připojení do internetu rychlostí světla. Nabízíme optický internet, kdy optické vlákno končí až u Vašeho počítače. Více informací na www.ktkoptic.cz.

NEJLEPŠÍ POMĚR KVALITY A CENY V KOPŘIVNICI!!!

Připojovací programy
Program Měsíční poplatek Přenosové rychlosti stahování / odesílání Agregace  
S0 385 Kč 15 / 2 Mb/s ano Sleva 100 Kč při objednávce RN nebo HBO
V1 390 Kč 10 / 2 Mb/s ne Sleva 100 Kč při objednávce RN nebo HBO
V3 690 Kč 15 / 3 Mb/s ne Jako bonus RN nebo HBO za 1 Kč!
V4 990 Kč 20 / 4 Mb/s ne Jako bonus RN nebo HBO za 1 Kč!
V5 995 Kč 15 / 3 Mb/s ne Jako bonus RN nebo HBO za 1 Kč!
10 / 2 Mb/s ne
Programy označené jako S jsou sdílené více klienty. Uvedená rychlost je sdílená mezi více uživatelů sítě KTKnet.
Programy označené jako V jsou nesdílené linky. Uvedená rychlost je maximální a je vyhrazena pouze pro Vaše připojení.
Naše připojovací programy nemají žádná datová omezení (FUP).
Využijte slev pro naše dlouhodobé zákazníky. Více informací na Kontaktním místě KTK.

 

Základní poplatky
Aktivační poplatek při uzavření smlouvy na 24 měsíců 1 Kč
Aktivační poplatek při uzavření smlouvy na 18 měsíců 1 Kč
Aktivační poplatek při uzavření smlouvy na 12 měsíců 390 Kč
Aktivační poplatek při uzavření smlouvy na dobu neurčitou 590 Kč
 
Cena modemu při uzavření smlouvy na dobu 24 měsíců 90 Kč
Cena modemu při uzavření smlouvy na dobu 18 měsíců 690 Kč
Cena modemu při uzavření smlouvy na dobu 12 měsíců 990 Kč
Cena modemu (základní) 1 190 Kč
 
Opětovný aktivační poplatek (po dočasném odpojení) 150 Kč
Změna měsíčního programu z levnějšího na dražší 0 Kč
Změna měsíčního programu z dražšího na levnější 100 Kč
Veřejná IP adresa (na požádání) 21 Kč/měsíc
Další veřejná IP adresa 150 Kč/měsíc
Poplatek za zřízení nové přípojky ceník zde

 

Základní informace
Cenový příklad: Pokud uzavřete smlouvu na 24 měsíců a zakoupíte si modem, zaplatíte celkem za připojení do KTKnet a do internetu jednorázově 91 Kč. Od následujícího měsíce budete platit každý měsíc dle zvoleného programu (např. 390 Kč).
Programy V1 až V5 jsou určeny pro práci na internetu, kdy vyžadujete připojení se stabilní rychlostí, bez ztráty paketů a nízkou odezvou. Program je vhodný na sledování videa, hraní her, telefonování a všechny činnosti na internetu jak pro firemní zákazniky tak domácnosti. Zákazník má k dispozici konektivitu (přenosovou rychlost) uvedenou u jednotlivých programů. Uvedená rychlost může být mimo síť KTKnet ovlivněna různými faktory, které KTK nemá možnost ovlivnit: vytížení serverů na které se připojujete, zatížení páteřních tras internetu, kvalita serverů na kterých jsou www stránky umístěny atd. Tyto programy nemají agregaci. Provozovatel sítě KTKnet si vyhrazuje právo použít technických prostředků omezující přenosovou rychlost uživatele, pokud tento používá přípojné místo v rozporu se Všeobecnými obchodními podmínkami nebo způsobem, který může ovlivnit ostatní uživatele nebo funkčnost sítě KTKnet.
Program S0 je agregované připojení. Rychlost (kapacita přenosové linky) je sdílená více zákazníky. V praxi to znamená, že přenosová rychlost se může měnit podle aktuálně vytíženého přenosového kanálu. Maximální rychlost připojení dosahujete mimo přenosové špičky. V době špiček (odpolední a večerní hodiny) je přenosová rychlost přibližně na 50% maximální rychlosti. Agregované programy nejsou vhodné pro hraní her mimo síť KTKnet a není zaručena kvalitní internetová telefonie. Otevírání www stránek může mít zvýšenou odezvu.
Program V5 je určen pro podnikatele, kteří chtějí mít připojena dvě místa v rámci sítě KTKnet (dvě pobočky firmy, firma+byt). Uživatel si zakoupí dva modemy a na každém jsou samostatné parametry komunikace. Aktivační poplatek se hradí 2x podle typu smlouvy. Na každém místě 1PC (1 samostatná IP adresa). Účtuje se na adresu udanou podnikatelem.
[nbsp]
Všeobecné informace
V rámci aktivačního poplatku provede KTK zprovoznění zásuvky kabelové televize pro datové přenosy. Tj. nakonektování kabelového modemu na televizní kabelový rozvod. Vlastní napojení na počítač, nastavení síťového protokolu, nastavení e-mailu atd. je záležitostí zákazníka. KTK může zajistit i tuto službu nad rámec aktivačního poplatku.
Pokud zákazník uzavře smlouvu na dobu určitou, tak smlouvu bez sankce lze ukončit až po uplynutí doby, na kterou je uzavřena. Pokud smlouvu po uplynutí dohodnuté doby neukončí, přejde do režimu na dobu neurčitou a tu lze pak vypovědět v podstatě kdykoliv.
Uživatel má zřízenou e-mailovou schránku (možno až 3 schránky) ve tvaru – uzivatel@ktknet.cz a prostor na serveru pro umístění svých www ve tvaru http://www.ktknet.cz/uzivatel

Ceník KTKnet platný do 30. 9. 2010

 
 
© 2008 KTKnet – Kabelová televize Kopřivnice, s.r.o., Záhumenní 1152, 742 21 Kopřivnice, tel. 556 821 076, ktk@ktk.cz