Menu

Ceník platný do 30. 4. 2011

Ceník služeb KTKnet platný od 1. 10. 2010

Pokud potřebujete další podrobnější informace nebo poradit o přechodu mezi jednotlivými Programy, můžete využít e-mailu kontaktni.misto@ktk.cz nebo tel 595 179 130.

(veškeré ceny jsou v Kč a včetně DPH)

Připojovací programy
[nbsp] [nbsp] Přenosové rychlosti [nbsp] [nbsp]
Program Měsíční poplatek Stahování Odesílání Agregace [nbsp]
S0 385 Kč 13 Mb/s 1 Mb/s ano Sleva 100 Kč při objednávce RN nebo HBO
V1 390 Kč 6 Mb/s 0,6 Mb/s ne Sleva 100 Kč při objednávce RN nebo HBO
V3 690 Kč 12 Mb/s 1,3 Mb/s ne Jako bonus RN nebo HBO za 1 Kč!
V4 990 Kč 18 Mb/s 2 Mb/s ne Jako bonus RN nebo HBO za 1 Kč!
V5 995 Kč 12 Mb/s 1,3 Mb/s ne Jako bonus RN nebo HBO za 1 Kč!
6 Mb/s 0,6 Mb/s ne
Programy označené jako S jsou sdílené více klienty. Uvedená rychlost je sdílená mezi více uživatelů sítě KTKnet.
Programy označené jako V jsou nesdílené linky. Uvedená rychlost je vyhrazena pouze pro Vaše připojení.
Naše připojovací programy nemají žádná datová omezení (FUP).


Základní poplatky
Aktivační poplatek při uzavření smlouvy na 24 měsíců 1 Kč
Aktivační poplatek při uzavření smlouvy na 18 měsíců 1 Kč
Aktivační poplatek při uzavření smlouvy na 12 měsíců 390 Kč
Aktivační poplatek při uzavření smlouvy na dobu neurčitou 590 Kč
[nbsp]
Cena modemu při uzavření smlouvy na dobu 24 měsíců 90 Kč
Cena modemu při uzavření smlouvy na dobu 18 měsíců 690 Kč
Cena modemu při uzavření smlouvy na dobu 12 měsíců 990 Kč
Cena modemu (základní) 1 190 Kč
[nbsp]
Opětovný aktivační poplatek (po dočasném odpojení) 150 Kč
Změna měsíčního programu z levnějšího na dražší 0 Kč
Změna měsíčního programu z dražšího na levnější 100 Kč
Veřejná IP adresa (na požádání) 21 Kč


Základní informace
Cenový příklad: Pokud uzavřete smlouvu na 24 měsíců a zakoupíte si modem, zaplatíte celkem za připojení do KTKnet a do internetu jednorázově 91 Kč. Od následujícího měsíce budete platit každý měsíc dle zvoleného programu (např. 390 Kč).
Programy V1 až V5 jsou určeny pro práci na internetu, kdy vyžadujete připojení se stabilní rychlostí, bez ztráty paketů a nízkou odezvou. Program je vhodný na sledování videa, hraní her, telefonování a všechny činnosti na internetu jak pro firemní zákazniky tak domácnosti. Zákazník má k dispozici konektivitu (přenosovou rychlost) uvedenou u jednotlivých programů. Uvedená rychlost může být mimo síť KTKnet ovlivněna různými faktory, které KTK nemá možnost ovlivnit: vytížení serverů na které se připojujete, zatížení páteřních tras internetu, kvalita serverů na kterých jsou www stránky umístěny atd. Tyto programy nemají agregaci. 

Provozovatel sítě KTKnet si vyhrazuje právo použít technických prostředků omezující přenosovou rychlost uživatele, pokud tento používá přípojné místo v rozporu se Všeobecnými obchodními podmínkami nebo způsobem, který může ovlivnit ostatní uživatele nebo funkčnost sítě KTKnet.

 

Program S0 je agregované připojení. Rychlost (kapacita přenosové linky) je sdílená více zákazníky. V praxi to znamená, že přenosová rychlost se může měnit podle aktuálně vytíženého přenosového kanálu. Maximální rychlost připojení dosahujete mimo přenosové špičky. V době špiček (odpolední a večerní hodiny) je přenosová rychlost přibližně na 50% maximální rychlosti. Agregované programy nejsou vhodné pro hraní her mimo síť KTKnet a není zaručena kvalitní internetová telefonie. Otevírání www stránek může mít zvýšenou odezvu.
Program V5 je určen pro podnikatele, kteří chtějí mít připojena dvě místa v rámci sítě KTKnet (dvě pobočky firmy, firma+byt). Uživatel si zakoupí dva modemy a na každém jsou samostatné parametry komunikace. Aktivační poplatek se hradí 2x podle typu smlouvy. Na každém místě 1PC (1 samostatná IP adresa). Účtuje se na adresu udanou podnikatelem.
[nbsp]
Všeobecné informace
V rámci aktivačního poplatku provede KTK zprovoznění zásuvky kabelové televize pro datové přenosy. Tj. nakonektování kabelového modemu na televizní kabelový rozvod. Vlastní napojení na počítač, nastavení síťového protokolu, nastavení e-mailu atd. je záležitostí zákazníka. KTK může zajistit i tuto službu nad rámec aktivačního poplatku.
Pokud zákazník uzavře smlouvu na dobu určitou, tak smlouvu lze ukončit až po uplynutí doby, na kterou je uzavřena. Pokud smlouvu po uplynutí dohodnuté doby neukončí, přejde do režimu na dobu neurčitou a tu lze pak vypovědět v podstatě kdykoliv.
Uživatel má zřízenou e-mailovou schránku (možno až 3 schránky) ve tvaru – uzivatel@ktknet.cz a prostor na serveru pro umístění svých www ve tvaru http://www.ktknet.cz/uzivatel

Ceník KTKnet platný do 30. 9. 2010

 
 
© 2008 KTKnet – Kabelová televize Kopřivnice, s.r.o., Záhumenní 1152, 742 21 Kopřivnice, tel. 556 821 076, ktk@ktk.cz